נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך לנקות את הארונות בבית

לנקות את הארונות בבית

אומרים שהאנשים בעולם מתחלקים ל – 2 חלקים: אלה שמנקים את ארונות הבית שלהם ואחרים שמזניחים אותם. המדריך הנוכחי נכתב לאחר שהכרנו בחשיבות של ניקיון הארונות בבית. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות את כל המידע החיוני בנושא שיוביל אתכם בסופו של דבר לנקות את הארונות בבית על הצד הטוב ביותר ולהרחיק מהם מזיקים שעשויים לפגוע בכם.

 

על אילו ארונות מדובר?

רגע לפני שנציג בפניכם את כל האינפורמציה החיונית שנוגעת לניקוי נכון של הארונות, נאמר לכם שהכוונה שלנו היא לכל סוגי הארונות, למשל:

  • ארונות האמבטיה
  • ארונות שבמחסן
  • ארונות מטבח
  • ארונות בחדר הילדים

שכן, בכל ארון באשר הוא מצטבר אבק שמושך אליו כל מיני מזיקים קטנים שלא תמיד נראים לעין. לעתים מדובר בחיידקים ובמצבים אחרים, אלו חרקים קטנטנים או חיות מזיקות אחרות שאתם לא רוצים שיימצאו בארונות שלכם.

לנקות את הארונות בבית

כך תנקו את הארונות בבית על הצד הטוב ביותר

עכשיו הבנתם למה חשוב לנקות את הארונות שלכם, כך שהגיע הזמן להכיר את הדרך הטובה ביותר לנקות את הארונות בבית. מדובר בדרך שתאפשר לכם לשבת רגל על רגל וליהנות מתוצאה מושלמת. הכוונה היא כמובן להרים טלפון לנציג מטעם חברת ניקיון מוכרת ומוסמכת שיודעת איך לנקות ארונות מסוגים שונים. ההמלצה שלנו היא לפנות אל חברת הניקיון ד"ר פוליש שמתמחה בין היתר בארונות.

 

מעדיפים לעבוד קשה ולנקות לבד? כדאי שתכינו ציוד מתאים

אם מסיבה לא ברורה אתם רוצים לעשות לעצמכם חיים קשים ולקנות באופן עצמאי, עליכם להכין מראש את הציוד המתאים. ערכנו עבורכם רשימה מסודרת שתאפשר לכם להיות מוכנים לפעולה במהירות. הנה הרשימה המדוברת:

  • סקוץ'
  • מטלית לחה (הרטיבו אותה במעט מים)
  • חומר לניקוי חלונות
  • גיגית קטנה עם מים

לנקות את הארונות בבית

כך תנקו את הארונות בבית באופן עצמאי

ניקוי מעמיק של הארונות בבית יצריך מכם יישום של 2 שלבים. בשלב הראשון עליכם לסלק את האבק מהמקום. לכן, תצטרכו לעבור עם מטלית לחה (תטבלו אותה קלות במים) על גבי המשטחים המלוכלכים. ראוי לציין כי ההמלצה היא לעבור עם המטלית על האזורים הפנימיים והחיצוניים של הארון. לאחר שתיישמו זאת, תצטרכו לקחת את השפריצר לניקוי החלונות ולהתיז מעט בכל אזור. הסקוץ' יאפשר לכם לנקות היטב את כל האזורים ולהרחיק מזיקים שנותרו בפינות המדפים.

 

לסיום

מדריך זה הציג בפניכם את החשיבות של ניקוי הארונות השונים בבית. בשלב זה אתם מבינים שמדובר בהליך חיוני שיביא לסילוק של מזיקים קטנים וגדולים. כך שבעצם, נותר לכם רק ליישם את המידע שצוין עד כה ולהביא לניקוי יעיל ואיכותי של הארונות השונים בביתכם. אנו נאחל לכם כעת שתבצעו את הניקיון על הצד הטוב ביותר ושתעבירו את האינפורמציה למי שזקוקים לה.

לנקות את הארונות בבית

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא ניקיון