נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

אלו פריטים ניתן להעביר בהובלות קטנות?

פיקאפ-הובלות

בימים האחרונים אנו מקבלים הודעות רבות למערכת שנוגעות להובלות מסוגים שונים. הדבר גרם לנו להבין כי עלינו להוציא סדרת מדריכים מקיפה שתציג את סוגי ההובלות הנפוצות ביותר. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו במדריך הנוכחי והחמישי במספר, כדי שתוכלו להכיר מקרוב את ההובלות הקטנות ואת הפריטים שניתן להעביר במהלכן.

 

מה הן הובלות קטנות?

הובלות קטנות אלו הובלות שניתן להעביר באמצעותן כמה פריטים קטנים או פריט גדול בודד. חשוב לדעת כי הובלות מסוג זה מתבצעות תוך שימוש בכלי רכב קטן או בינוני ולא במשאיות הענקיות שמוכרות לכם מההובלות הגדולות. שירותי הובלות קטנות מתאימים במרבית המקרים למי שעוברים לגור בדירת סטודיו קטנה או לאלה שזקוקים להעברה של פריט בודד שנרכש מאדם פרטי (ולא מחנות).

 

מתכננים לבצע הובלה קטנה? הנה הפריטים שתוכלו להעביר

בעת ביצוע הובלה קטנה, ניתן להעביר את אחד או מעט יותר מהפריטים הבאים:

  • פסנתר
  • מקרר
  • מכונת כביסה
  • שידת החתלה
  • מייבש כביסה

נציין כי חברות מקצועיות בתחום כמו למשל פיקאפ-הובלות עשויות לאפשר לכם לבצע הובלה של שני פריטים במקרים מסוימים. שכן, יש ברשותם צי של רכבים קטנים ובינוניים שמותאמים לצרכים השונים של הלקוחות שלהם. בחרנו להציג את המידע הזה בפניכם, כדי להכין אתכם לקראת הפסקה הבאה שתעסוק בבחירה נכונה של חברת הובלות מסוג זה.

 

בחירה בחברת הובלות קטנות – לא עניין של מה בכך

חשוב מאוד שתדעו בשלב ראשוני זה כי בחירה בחברת הובלות קטנות זה עניין שמצריך מכם תשומת לב. שכן, יש לא מעט מתחזים שם בחוץ שיגיעו לביתכם עם רכב פרטי או טנדר ויציגו את עצמם כבעלים של חברה. אם אתם רוצים להימנע מהובלה עם מתחזים (שעשויים לפגוע לכם בריהוט), עליכם לערוך בירור מעמיק ברחבי הרשת. אינכם יודעים איך לעשות זאת? אל דאגה. יש לנו את כל המידע שיוביל אתכם לבחירה הנכונה.

 

כך תבחרו בחברה מומלצת

בחירה בחברה מומלצת מתחילה ומסתיימת ברשת. שכן, שם יש ריכוז גדול של אנשים שביצעו בעבר הובלה מסוג זה והם ישמחו למסור לכם את כל הפרטים הדרושים לכם. נציין כי גם ברשת צריך לנקוט בזהירות. לכן, ההמלצה שלנו היא לבקש חוות דעת במקומות שנחשבים לאמינים, למשל:

  • לשונית הביקורות של גוגל (שם תמצאו חוות דעת וגם דירוג עדכני של החברה)
  • קבוצות פייסבוק שעוסקות בתחום ההובלה
  • פורומים של תושבי השכונה

 

לסיום

בשלב זה אתם יודעים אילו פריטים ניתן להעביר בהובלות קטנות ומה חשוב לדעת בהקשר זה, כך שנותר לכם רק לערוך בירור מעמיק אודות חברה מומלצת בתחום ולפנות אליה כדי לקבל את שירותיה. נאחל לכם בהזדמנות זו שתבצעו את הבחירה הנכונה ושתעבירו את הפריטים המעטים שלכם ממקום אחד לאחר בבטחה.

פיקאפ-הובלות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע
קלף בשרוול
אמן חושים בנהריה

אתם מחפשים פעילות שתוכל להיות מוצלח עבור האירוע הקרוב שאתם עושים בנהריה? חשבתם לארגן לעובדים שלכם יום גיבוש או