נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

הדברת עכבישים – סוגי העכבישים הנפוצים בבית בישראל

בעל חיים

יש חיות שאנחנו לגמרי יכולים לחיות לצידן, ולפעמים אפילו בוחרים לחיות לצידן.

גידול חיות מחמד כמו כלב או חתול, כמו גם מפגש מקרי בפארק עם ברווז או ברבור, יכולים לספק לנו חוויות סופר נעימות, ולקרב אותנו אל בעלי החיים.

לעומת זאת, קיימות חיות שרק המחשבה על הנוכחות שלהן בסביבתנו עושה לנו רע, וכחלק מזה אנחנו מדברים על כל נושא המזיקים שנכנסים לנו לתוך הבית.

העכביש ידוע בתור אחת מהחיות האלו, שאין כל סיכוי שנישאר רגועים ברגע שאנחנו מבחינים בה.

לפיכך, הדברת עכבישים היא עניין שכמעט בלתי אפשרי להתחמק ממנו, והאמת – גם ממש לא כדאי.

 

הדברת עכבישים – למה היא חשובה כל כך?

כשאנחנו מדברים על הדברת עכבישים אנחנו מדברים על פעולה שסופר חשוב שתבצעו, במיוחד אם יוצא לכם להיתקל בכמות עכבישים גדולה בבית שלכם לאורך היום. הדברת עכבישים היא חשובה משום שאמנם בחלק מהמקרים העכבישים לא יהיו ארסיים, אבל במקרים שבהם העכבישים אכן ערסיים – אתם עומדים פה בסיכון גדול.

הסיכון הזה עלול לבוא לידי ביטוי באמצעות נשיכה של העכביש, שבמידה והוא ארסי, עלולה להוביל לתופעות חמורות מאוד כמו זיהומים, וירוסים, ובמקרים הגרועים יותר אפילו עצירת זרימת הדם והצורך בקטיעת האיבר. כן, אנחנו בכלל לא מגזימים.

 

סוגי העכבישים הנפוצים בבית בישראל

העכבישים הנפוצים בבית בישראל הם בדרך כלל עכבישי הבית, עכבישים זעירים שצבע גופם כמעט בהיר מאוד, עד שבחלק מהמקרים קשה מאוד להבחין בנוכחותם. לעומת זאת, קיימים גם עכבישים שצבעם כהה יותר, והם מתאפיינים בקפיצות מהירות ממקום למקום, ולא רק בטווית קורים ומעבר על ידי טיפוס עליהם.

לצד כל אלו, בתים פרטיים "נהנים" לא פעם מביקור של עכבישים הרבה יותר גדולים והרבה יותר מסוכנים, אשר עושים את דרכם מהטבע אל תוך הבית. באופן הזה, דיירי הבית עלולים למצוא את עצמם בסיכון ממשי, מול אימתם של האלמנה השחורה, הטרנטולה ועוד.

 

הדברת עכבישים – איך הכי כדאי לעשות את זה?

עכשיו, כשברור לנו שהסיכון בהימצאות עכבישים בבית הוא גדול, כדאי לדעת איך לפנות להדברת עכבישים בצורה הטובה והיעילה ביותר. אז ראשית, הדברת מזיקים בכלל כמו גם הדברת עכבישים בפרט, כדאי שתיעשה על ידי אנשי מקצוע. אמנם קיימים היום לא מעט חומרים שיכולים לשמש אתכם לכדי הדברה עצמאית, אבל ברוב המקרים ההדברות מהסוג הזה יהיו שימושיות לטווח זמן קצר בלבד. לכן, פנייה לחברת הדברות מקצועית תוכל לעשות את ההבדל הגדול בין ההגנה עליכם לטווח הארוך, והשמירה על השקט הנפשי שלכם.

 

קסם הדברות – עושים הדברת עכבישים בשבילכם

כדי להבטיח שאתם נמצאים בידיים טובות, כדאי לבחור בחברת הדברה טובה ומקצועית מספיק. קסם הדברות מציעה הדברת עכבישים בשיטות מתקדמות, שיוכלו להחזיר לכם את הביטחון האישי.

 

קורי עכביש

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע
קלף בשרוול
אמן חושים בנהריה

אתם מחפשים פעילות שתוכל להיות מוצלח עבור האירוע הקרוב שאתם עושים בנהריה? חשבתם לארגן לעובדים שלכם יום גיבוש או