נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

מה הן חברות אלומיניום ומה הן יכולות להציע לי?

צינורות אלומיניום עגולים

אלומיניום היא אחת המתכות השימושיות ביותר המוכרות לאדם. מדובר בחומר קל משקל, בעל עמידות מעולה לפגעי הסביבה, ובמחיר משתלם במיוחד.

חברות אלומיניום הן חברות אשר מתמחות בעבודה עם חומר זה, ובעיצובו לצרכי התעשייה וצרכנים פרטיים. חברות אלומיניום יכולות להציע מגוון פתרונות שייקלו על תהליכי העבודה באופן כללי, או לייצר מוצר על פי הזמנה לבעיה נקודתית.

 

שימוש באלומיניום יכול לחסוך זמן וכסף במגוון עבודות בנייה

עבודות אלומיניום הן עבודות אשר מטרתן לעצב אלומיניום אל צורה נדרשת. אלומיניום הוא מתכת יעילה במיוחד, אשר השימוש בה בעולם הבנייה הולך וצובר תאוצה ברחבי העולם.

הייחוד של המתכת הזו, הוא המשקל הקל שלה. עובד ממוצע יכול להעביר את כלל האלומיניום אל אתר העבודות בזמן קצר פי כמה ממה שהיה לוקח לו עם חומר בנייה אחר כדוגמת פלדה.

הקמת פרגולות מאלומיניום בישראל הולכת וצוברת תאוצה, מאחר ושני עובדים מיומנים יכולים לסיים את העבודה עליהן באופן עצמאי במהירות שיא, כמעט ללא חשש מתאונות עבודה בגלל שמשקל המתכת כה קל.

נוסף על המשקל הקל של אלומיניום, מדובר במתכת בעלת עמידות אדירה לפגעי מזג האוויר. אלומיניום אינו מחליד ואינו נפגע ממים, ולכן רבים עושים בו שימוש להתקנת מרזבים לניקוז מי הגג, או כתוספת של גגון אשר מצל על מרפסת בימי הקיץ החמים.

 

מהי החשיבות העיקרית של חברות אלומיניום?

השימוש ההולך וגובר באלומיניום לצורך תעשיית הבנייה, דורש אספקה של חומרי גלם איכותיים בכמות ניכרת. למרות שהעבודה הפיזית עם אלומיניום והרכבת החלקים לידי שלם, היא קלה יחסית, בניית החלקים היא מורכבת.

בשונה מברזל, אשר ניתן לכופף בקלות ולרתך אותו אל חלקי ברזל אחרים כדי לייצר את הצורה הנחשקת, באלומיניום העניין מורכב יותר. לא ניתן לאחות באופן מלא שתי חתיכות אלומיניום בשטח ללא ציוד מתאים, אלא אם מעוניינים לעשות זאת בעזרת הברגה.

חברות אלומיניום מתמחות בייצור חלקי אלומיניום על פי דרישה, בין אם בעזרת יציקה או קיפול של המתכת בצורות שונות ומשונות. החברות גם מסוגלות לתת מענה לצרכים ספציפיים, כמו מקרים של חלק ספציפי שנפגע במוצר אלומיניום כלשהו ודורש ייצור מחדש.

 

האם ניתן לבצע חלק מהעבודה באופן עצמאי?

עבודות אלומיניום ככלל לא ניתן לבצע באופן עצמאי, עם זאת, ניתן לבצע מניפולציות מסוימות על אלומיניום אם יש לכם את הציוד המתאים. בעזרת מסור דיסק ניתן לחתוך חלקי אלומיניום אל הצורה המבוקשת, אך כמובן יש לעשות זאת בזהירות ועם ציוד ההגנה המתאים.

ניתן לחבר חלקי אלומיניום זה לזה בעזרת הברגה, וכך להתאים אותם אל צרכיכם. כל דבר שמעבר לכך, דורש ידע ושימוש במיכון מתקדם, אשר יש רק בבתי המלאכה של חברות אלומיניום מקצועיות המתמחות בנושא.

 

עמודי אלומיניום מרובעים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע
קלף בשרוול
אמן חושים בנהריה

אתם מחפשים פעילות שתוכל להיות מוצלח עבור האירוע הקרוב שאתם עושים בנהריה? חשבתם לארגן לעובדים שלכם יום גיבוש או