נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מה ילדים צריכים בחדר שלהם?

חדר שינה

בתור הורים אתם בוודאי נמצאים במצב בלבול גדול. מבין כל החיתולים, האוברולים, המשחות והתרופות שאתם צריכים להצטייד בהם, מציפות אתכם שאלות נוספות שלא נותנות לכם מנוח. כדי למצוא לכם תשובות לפחות בתחום אחד, הכנו לכם את המאמר שינסה להרגיע אתכם: מה ילדים צריכים בחדר שלהם?

 

זה לא התרגיל, זה הגיל

נהוג להגיד שזה לא הגיל זה התרגיל, אבל בכל מה שקשור בדברים שילדים צריכים בחדר שלהם – לא מדובר כאן אל שום תרגיל, אלא רק על הגיל. הצרכים של הילדים בחדר שלהם משתנים מגיל לגיל, וכשמדברים על חדרי תינוקות התשובות יהיו שונות מאשר חדר לילד, וכשמדברים על חדר לילד התשובות יהיו שונות מאשר חדרים של בני נוער.

 

מה ילדים צריכים בחדר שלהם?

אז אם נדבר לרגע על תינוקות, הם זקוקים למשטח החתלה עם מגירות שבהן תוכלו לאחסן את הבגדים, החיתולים ואת מגוון התכשירים הרפואיים והטיפוליים ששייכים להם. בנוסף, הם זקוקים ללול בו הם יוכלו לישון וכמובן לפינת צעצועים שבה הם יוכלו להתפתח וללמוד.

 

ומה לגבי חדרי ילדים?

ככל שהילדים מתבגרים הם זקוקים ליותר דברים, כך שכשמדברים על מה ילדים צריכים בחדר שלהם בגיל קצת יותר גדול, החל מגיל 5 למשל, מדברים כבר על חדר שכולל גם מיטת שינה גדולה יותר, פינת יצירה שבה הם יוכלו לצייר ולעבוד על עבודות נוספות כמו פיסול, יצירה בפלסטלינה ועוד וארון בגדים גדול יותר ממה שהיה.

 

חדרי נוער – צרכים אחרים לחלוטין

מרגע שהילדים כבר הופכים לנערים, הצרכים משתדרגים גם הם ויש צורך הרבה פעמים בעיצוב החדר מחדש. את המיטה הנוכחית תחליף מיטה וחצי שתתאים לגודל הילד, את פינת היצירה תחליף פינת עבודה גדולה שתאפשר לנער לאחסן את ספרי הלימוד וספרי הקריאה שלו בצורה מסודרת וגם לעבוד על שיעורי הבית ולהתכונן למבחנים, הארון לעיתים יישאר אותו הארון ולפעמים יהיה צורך בשדרוג לארון גדול יותר. במצב הזה השאלה מה ילדים צריכים בחדר שלהם כבר מקבלת אופי בוגר יותר, ובהתאם לבגרות של הילד כך החדר יקבל את האופי החדש שלו.

 

וואו, איזה סיפור יקר!

כן, שדרוג של החדר מדי כמה שנים עלול להיות סיפור לא זול, אבל אל דאגה – אנחנו כאן עם המלצה שתשנה לכם את החיים. על חברת בול עץ שמעתם? אם כן – הרווחתם בענק, ואם לא – אנחנו שמחים להיות אלו שמכירים לכם אותה.

חברת בול עץ היא חברת רהיטים מהגדולות בארץ שמציעות מגוון סוגים של ריהוט שיתאימו לחדרים של התינוק, הילד, הנער ואפילו לחדר השינה שלכם כמבוגרים. חברת בול עץ מציעה גם סלונים ומערכות ישיבה, פינות אוכל וארונות, ובקיצור – אתם מסודרים כאן בענק עם מוצרים איכותיים במחירים נוחים לכל כיס. תהנו!

חלל מעוצב

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עיצוב
תמונה מעוצבת
ללמוד עיצוב גרפי לבד

אתה חושב על עיצוב גרפי בתור מקצוע לחיים אך לא לגמרי ברור לך האם זה משהו שיכול להתאים? תוהה

חלל חוץ
איך לעצב מטבח חוץ

אין ספק שמטבח חוץ הוא פתרון מעולה לאנשים שאוהבים לבשל; בין אם זה טיגון או בישול ארוך, כל העבודה