נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

ניקוי ספות בהוד השרון: איך כמה ולמה ? כל מה שצריך לדעת על חידוש ריפוד

ספה צבעונית

רפד של ספות וכורסאות נשמע לפעמים כמו מקצוע ארכאי ועתיק בדומה לסנדלר, לגלב וכל מה שנשמע כמו בעל מלאכה מהמאה הקודמת.

אנו ניגשים לרפד כאשר כרית הספה "התעייפה" ואינה נוחה לישיבה וכשיש קרע בבד החיצוני של הכרית.

הסיבה המרכזית היא כתם עמוק מדי שעלול לגרום לריח ולקבל קביעות על הכר.

אז מה עושים? איפה עושים? מה הם הפתרונות וכמה זה עולה לנו?

 

תהליך

כשרוצים לרפד ריהוט בבית, יש אחת מ – 2 אפשרויות: או שתצטרכו להוביל את הריהוט שחפצתם לרפדוברכב שלכם, או להתקמבן על טנדר או רכב הובלה נוח יותר ולהובילו לרפד המבוקש. אפשרות נוספת, ללא ספק בתשלום – היא ליצור קשר עם הרפד ולדאוג שיאסוף את פריט הריהוט המדובר. לכאן או לכאן, זו טרחה גדולה מאוד. בזמן שרבים באזור השרון רפדים רבים מציעים שירות זה, מעט מאוד פתרונות חלופיים קיימים באזור זה.

 

טווח מחירים

כדי לחסוך לכם את המתח והדרמה בהשוואת מחירי ריפוד- דאגנו לכם. טווח המחירים באזור השרון, לריפוד ספה ממוצעת, נע בין-  2,500 ל- 5,000 ₪. בגלל שכיום יצרני הספות התקבעו על סטנדרט מסוים של ריפוד, כנראה שזכיתם ללפחות 10 שנים של שקט בהיבט הזה, ואם אתם בספק, תחשבו על ספת איקאה שרכשתם לפני 10 שנים לבן שלכם שעבר לגור בקיבוץ ואיך היא עדיין מככבת שם. אם חשקתם בריענון הכר שהתלכלך והעלה ריח, ריפוד הוא פתרון מחדש אך יקר לאין שיעור. אבל, אם תפנו ל – SOS Clean, תוכלו לקבל סל פתרונות לניקוי מעמיק לא רק לספות עור! ובעשירית המחיר!

 

מבחר שירותים

SOS clean פועלים בפריסה רחבה בכל מרכז הארץ, ומציעים שירותי ניקוי ספות בהוד השרון. החברה דוגלת במדיניות ה- 100% התחייבות לשירות משביעה רצון. בהתאם לכך, החברה מתחייבת שאם בסוך השירות הספה לא נקייה – לא שילמת! שירותי החברה משתמשים בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה, מתחייבים להשוות נזקים (במידה וחס וחלילה קורה משהו) ולא ינומו עד שהלקוח יהיה מרוצה. מחירון החברה ידידותי מאוד למשתמש וניתן לקבל פירוט מלא על שירותי הניקיון המעמיק שלהם לספות, כורסאות וכל היוצא בזאת. המחירון נקבע לפי מספר מושבים ובמקרים של ריהוט גדול יותר, או שטיחים – התמחור עובד ביחסי מחיר על כל מ"ר.

 

Enough Said

גר באזור המרכז? חייב דחוף להציל את הספה שלך? גילית על הדרך שגם השטיח שלך צריך ניקיון דחוף? בוא נגזים, גם המושבים של הרכב צריכים רענון? אל חשש, שיחת טלפון אחת לSOS clean וכבר נפתרה 50% מהבעיה. כל מה שנשאר זה רק להמתין לנציג השירות שלהם שיתאם עבורך תאריך. זהו, אפשר לחזור לנשום לרווחה.

 

פינת ישיבה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע
קלף בשרוול
אמן חושים בנהריה

אתם מחפשים פעילות שתוכל להיות מוצלח עבור האירוע הקרוב שאתם עושים בנהריה? חשבתם לארגן לעובדים שלכם יום גיבוש או