נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

קוסם לפורים

ערכת קסמים

פורים הינו חג שלם של ניסים וקסמים. לפי האגדות והסיפורים של פורים ובמיוחד לפי המסורת הדתית, חג פורים הינו כולו מתחולל סביב דמיון וריגושים. אין ספק שכל מה שקשור בתחפושות, משחק והפעלה שייכים תמיד לקוסמים המופיעים. תחום הקוסמות כולו מתחולל סביב תחושת העל טבעי והדמיון הבריא של הילדים. במידה ואתם מתכננים אירועים לפורים הקרוב, חשוב שתכירו את האופציה המרגשת ביותר בכל החג – הזמנת קוסם לאירוע פורים. קוסם יוסיף לאווירת החגיגה הקוסמת של פורים ויתאים את עצמו לכל אירוע ולכל הגילאים. אם אתם חלק מתכנון אירוע הקשור בבתי ספר או גנים, אין ספק שאירוע הכולל קוסם ישתרג לכם כל מסורת של חג. הוסיפו לקרוא וגלו את כל הפרטים – כיצד מוצאים קוסם מתאים לפורים הקרוב.

 

כיצד קוסם ישדרג לכם את פורים הקרב ובא

כאשר חושבים על אירועים ומסיבות המתחוללות בפורים, לעיתים הם ניחנים במסורות עתיקות וחוסר בחידוש. אם תרצו ליצור אירוע מרגש וחד פעמי ואפילו מקורי! כדאי לכם לחשוב מחוץ לקופסא. במיוחד אם אתם מורים או גננים שחושבים איך אפשר לשדרג את הפורים הקרוב בתוכנית הלימודית, אין ספק שקוסם לחג יכול להתאים בדיוק לכך. מופע קוסמים מכניס הרבה מאוד ריגוש ומתאים את עצמו בדיוק לרוח החג.

מעבר לכך, שהוא בעצמו מחופש הוא מוסיף קסם ואלמנטים של ריגוש לתוכנית החג הקבועה והמשעממת. קוסם יכול להתאים את עצמו לכל הגילאים – אם מדובר במסיבה משולבת מבוגרים וצעירים, או אירוע המשלב כמה כיתות וגנים, חשוב האירוע יתאים את עצמו לכל הגילאים. קוסם יוכל למלא את המשימה בצורה הטובה ביותר כאשר הוא יכול להתאים את המופע שלו ואת התוכן לכל הגילאים גם אם משולבים במופע.

 

איך מוצאים קוסם מתאים לפורים הקרוב?

אחרי ששוכנעתם שהזמנת קוסם לאירוע הבא שלכם זה הרעיון הטוב ביותר, עכשיו עולה השאלה כיצד מוצאים קוסם מתאים ביותר לאירוע שלכם. כיום תחום הקוסמות תופס תאוצה בארץ ובעולם ולכם הביקוש עולה וכן גם העצה. בארץ, ניתן למצוא הרבה קוסמות חובבנים וכן גם קוסמים יותר מקצועיים וחשוב לעשות את ההבדלה בין שניהם. הפער במחיר יהיה גדול אך חשוב לערוך השוואה הגיונית ולבחור לפי מה שהכיס שלכם מאפשר לכם. ניתן לפתוח את האינטרנט ולקרוא ביקורות מחוויות של גולשים אחרים, וכך להבטיח שאתם מזמינים את הקוסם הטוב יותר.

בנוסף, ניתן לצפות ביוטיוב במופעים מוקלטים ומצולמים וכך להתרשם בצורה הטובה ביותר באיכות המופע שמציע אותו אמן. חשוב לעשות הפרדה בין מופעי קוסמים למופעים של אמני חושים. אמני חושים מציעים מופע שמשחק על המוח האנושי ולכן לעיתים פחות מתאים לילדים צעירים, אך הרבה יותר לנערים בוגרים או לקהל יותר מבוגר. עם זאת, מופעי קוסמות מתאימים לרוב לכל הגילאים.

 

כובע קוסם

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
קוסם עם קלפים
4 הפעלות בימי הולדת

כל הורה מכיר את הרגע המלחיץ הזה, שבו הוא צריך להחליט מה תהיה ההפעלה של יום ההולדת של הילד