נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

2 טיפולי יופי מומלצים 

טיפולי יופי

נשים וגברים כאחד מחפשים תמיד את הצעד הבא לעבר מעיין הנעורים. כיום, בשנת 2022 ישנם כל כך הרבה טיפולי יופי שיכולים להקנות לנו מראה צעיר ומלא חיים מבלי שנצטרך לעבור ניתוחים מיותרים או הזרקות לא אסתטיות.

היום נדבר דווקא על 2 טיפולי יופי מומלצים שאינם כוללים ניתוח או זריקות כלל, אלא רק תמרון של היופי הקיים שלכם לטובתכם. אז למה אנחנו מחכים? בואו נכנס לעובי הקורה ונבין מה הם 2 הטיפולים המומלצים ביותר ולמי הם יתאימו.

 

שקר החן והבל היופי

המרדף אחרי היופי הוא מרדף שקיים משחר האנושות. אם בימי קדם היינו עושים אמבטיות חלב מפנקות, כיום טיפולי היופי הטובים ביותר שונים לחלוטין מהטקסים בהם היו משתתפים בהם בימי קדם. כיום, טיפולי היופי הפופולריים ביותר יהיו דווקא כדי לשמר ולשפר את מראה הפנים הכללי שלנו, כדי לגרום לפנים שלנו להיראות יפות וצעירות יותר באופן טבעי.

כדי להבין מה הם טיפולי היופי המומלצים ביותר, היינו צריכים להתייעץ עם גדולי טיפולי היופי בארץ חברת thuya Israel  שתגלה לנו מה הם באמת טיפולי היופי המומלצים ביותר.

 

טיפול הרמת גבות

טיפול הרמת הגבות הוא טיפול מצוין שמטרתו להעניק לגבות מראה מלא ומורם ולגרום לעיניים שלנו להיראות גדולות ומוארות יותר. בטיפול הרמת הגבות נסרק את הגבות כלפי מעלה, מה שיגרום למראה מורם של כל הפנים, לאחר מכן נמרח חומרים כימיים לקיבוע הגבה במצבה המורם וכשלב אחרון נמרח מרכך גבות ייעודי שישמור על הגבות שלנו רכות ומבריקות.

 

למי הוא מתאים?

היופי בטיפול הרמת הגבות הוא שהוא מתאים לכולם! בין אם תרצו את הטיפול כדי למלא את הגבות ולתת לפנים מראה מורם ובין אם הגבות שלכם כבר מלאות אך תרצו עדיין להעניק מראה מחודש לגבות בפרט ולפנים ככלל, הטיפול הזה הוא לא פחות ממושלם עבורכם!

 

כמה זה עולה?

עלות הרמת הגבות נעה במחירה בין 300-500 שקלים וזאת בהתאם לטיב החומרים ומקצועיות המטפלת.

 

טיפול הרמת ריסים

הרמת הריסים היא גם טיפול סופר פופולרי שצבר תאוצה בשנים האחרונות  לאורך הצלחת טיפולי הלחמת והארכת הריסים. בטיפול הרמת הריסים נבצע את ההרמה בעזרת רפידה ייעודית שתונח על העפעפיים של המטופל ועליה יונחו חומרים כימיים הייעודיים להרמת הריסים שיקבעו את הריסים במקומם החדש והמורם. הטיפול הזה מעניק לעיניים בפרט ולעפעפיים בכלל מראה מורם ויכול להוריד שנים מחיינו בעזרת טיפול אחד קצר ומשתלם.

 

למי הוא מתאים?

טיפול הרמת הריסים מתאים לכל מי שמעוניין לתת לריסים מראה מלא יותר, להעניק מראה צעיר ותמים יותר לפנים וכמובן להרים את הפנים מבלי להצטרך לבצע ניתוחים או הזרקות מיותרות! הרמת הריסים היא אחד מהטיפולים היעילים ביותר לשינוי הפנים והטיפול הקצר הזה מסוגל לעשות שינוי משמעותי בפנים שלנו בכלל ובעיניים בפרט.

 

כמה זה עולה?

עלות טיפול הרמת הריסים נע במחירו בין 300-600 שקלים, עלות שתיקבע על פי טיב החומר ומקצועיות המטפלת.

טיפולי יופי

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אסתטיקה ויופי