נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

4 הפעלות בימי הולדת

קוסם עם קלפים

כל הורה מכיר את הרגע המלחיץ הזה, שבו הוא צריך להחליט מה תהיה ההפעלה של יום ההולדת של הילד או הילדה שלו. מדובר בהחלטה הרת גורל. שכן, הזמנה של הפעלה שלא תואמת את הגיל או את הסגנון של הילד עשויה להוביל את ההורה ליום הולדת  שגרתי ומשעמם. כדי שתוכלו לבחור את ההפעלה הטובה והמרתקת ביותר, אתם צריכים לקרוא את 4 האפשרויות שיוצעו בפניכם בשורות הבאות:

 

הפעלה מספר 1 –  אומן חושים

כל ילד וילדה, בכל גיל, ישמחו שיגיע ליום ההולדת שלהם אמן חושים כמה סיבות:

  1. בגלל שההופעה שלו מרתקת
  2. בגלל שיהיה לילדים על מה לדבר בגן או בבית הספר אחרי היום הולדת
  3. בגלל שאומן חושים יודע להתאים את עצמו לקהל של ילדים

אמן חושים צפוי לקיים ביום ההולדת של ילדכם מופע של קריאת מחשבות תוך הזמנת הקהל אל הבמה. לאחרונה הילדים שלנו נכחו בלא מעט ימי הולדת שהיו בהם אמני חושים, כך שהבנו שזו חובה לציין את האפשרות הזו כהפעלה מספר 1.

 

הפעלה מספר 2 – סדנת סטיילינג

שימו לב, ההפעלה הזו לא הגיעה אל המקום השני בגלל שהיא טובה פחות מזו שהופיעה קודם לכן. מדובר בהפעלה מקורית וייחודית שסביר להניח שלא שמעתם עליה עד היום. זו הסיבה שאתם פשוט חייבים להכיר את הפעלת הסטיילינג שתאפשר לילדים ליהנות מיום הולדת נוצץ ובלתי נשכח. במהלך יום ההולדת, הילדים והילדות ילמדו הכול אודות אופנה (תחום עניין שמשותף למרבית הילדים בדור הנוכחי). אם תרצו לקרוא פרטים נוספים אודות האפשרות המקורית, אתם יכולים ללחוץ על הקישור הבא: ls-party.co.il.

 

הפעלה מספר 3 – ליצן

יכול להיות שקראתם את הכותרת הנוכחית ואמרתם לעצמכם שמדובר בהפעלה נדושה ומוכרת. נכון, אתם אולי צודקים, ובכל זאת. מדובר בהפעלה שמתאימה בעיקר לילדים קטנים בגילאי גן טרום טרום חובה, טרום חובה וגם חובה. ליצן מאפשר לילדים לצחוק, להתפרע, לרוץ ולרקוד. אלו פעולות שכל ילד קטן ישמח לעשות.

 

הפעלה מספר 4 – קוסם

למקרה שאתם מרגישים מבולבלים, תנו לנו רגע לעשות לכם סדר ולומר לכם שיש הבדל בין קוסם לבין אומן חושים, אנחנו כבר מציינים זאת בפניכם. קוסם מבצע קסמים, זאת אומרת, הוא עושה כל מיני פעולות שכוללות מהירות ידיים. כך שהקהל יכול לחשוב שמדובר בפעולות שהוא מבצע אותם באמת, אך זו אשליה. אמן חושים לעומת זאת, מבצע מופעים אמתיים שברובם לא מכילים זריזות ידיים, אלא מן כוח על. קוסם גם כן נחשב כאפשרות מוכרת, אז אם אתם לא מחפשים משהו מקורי, זו אפשרות לא רעה עבורכם.

 

כמה מילים לסיום המדריך

כעת אתם יודעים מהם 4 ההפעלות שניתן להזמין ליום ההולדת של ילדכם, כך שנותר לכם רק לבחור את ההפעלה המקורית ביותר. מאחלים לכם שיהיה יום הולדת שמח!

ליצן מחזיק בלון

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
ערכת קסמים
קוסם לפורים

פורים הינו חג שלם של ניסים וקסמים. לפי האגדות והסיפורים של פורים ובמיוחד לפי המסורת הדתית, חג פורים הינו