נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 יתרונות של ארון פתיחה

ארון פתיחה

ארון פתיחה נחשב לאחד הארונות הנפוצים ביותר שקיימים בבתי אב, בתי מלון ובתים מסוגים שונים אחרים. המומחים בתחום הריהוט טוענים כי אם הייתה אפשרות להכתיר ארון מסוים ל"ארון הטוב ביותר" – ארון הפתיחה היה זוכה במקום הראשון. כדי להוכיח את הטענה, החלטנו לצאת ולשמוע מאנשים שמשתמשים על בסיס יומיומי בארון זה את כל היתרונות שלו. הנה רשימת היתרונות שקיבלנו מהם:

 

יתרון מספר 1 – נוח לשימוש

כל המשתמשים בארון אמרו לנו פה אחד שארון הפתיחה הוא נוח מאוד לשימוש. אפשר לפתוח את המגרה או את דלת הארון ולהגיע בקלות אל הפריטים שנמצאים בתוכו. האנשים שנרתמו לסייע לנו בכתיבת המדריך ציינו בפנינו שהם ניסו לא פעם להשתמש בארון הזזה ובסוגי ארונות שונים, אבל הם גילו די מהר שהם לא מתקרבים לרמת הנוחות של ארון הפתיחה.

 

יתרון מספר 2 – קל לניקוי

אם נתמקד רגע במתחרה של ארון הפתיחה (הלא הוא – ארון הזזה) אפשר לראות שאופן הניקוי של השניים שונה לחלוטין. כדי לנקות אבק שהצטבר על פינות ארון הפתיחה, צריך פשוט לעבור עם מטלית לחה. לעומת זאת, כדי לנקות אבק שהצטבר במסילות של ארון הזזה, צריך להוציא את דלתות הארון ממקומן. מדובר בעניין שעשוי להיות קשה עבור מרבית האנשים, שכן ,הדלתות הן כבדות ומסיביות. אנחנו מוכרחים לציין כי לא מעט אנשים אמרו לנו שהם מרוצים מהארון האחרון שהם קנו. מסתבר שרבים בוחרים לקנות ארונות פתיחה של אוליווד רהיטים.

 

יתרון מספר 3 – נוחות האחסון

ארון פתיחה מכיל 2 אפשרויות אחסון שונות:

  • אחסון מדפים
  • אחסון מגרות

כך שבעצם, כל אדם יכול לבחור את ארון הפתיחה המתאים לו ביותר. אם אתם למשל צריכים מקום אחסון רב עבור גרביים, פריטי הלבשה תחתונה, צעיפים וכו' – עליכם לבחור ארון פתיחה שמכיל לפחות 4-5 מגרות. אנו ממליצים לכם לשים לב שאתם בוחרים בארון שמתאים לכם מהבחינה הזו, מכיוון שהדבר צפוי לאפשר לכם לאחסן את כל הפריטים שלכם באופן מסודר לטווח רחוק.

 

יתרון מספר 4 – המראה

כשאנחנו מדברים על מראה, אנחנו מתכוונים לתכונות הבאות במראה:

  • מקנה מראה טבעי לחדר

ארונות פתיחה מקנים מראה טבעי לחדר. אם תכנסו אי פעם לחדר ולא תראו בו ארון פתיחה, אתם כנראה תרגישו שמשהו חסר לכם.

  • בעל עיצוב בלתי מתפשר

יש מגוון רחב מאוד של עיצובי ארונות פתיחה, כך שכל אחד יכול לבחור את הארון שמתאים לו לא רק מבחינת נוחות האחסון, אלא גם מבחינת הצבע האהוב עליו, סוג העץ וכו'.

 

לסיום

עד כאן 4 היתרונות שתמצאו בארון פתיחה. אם אתם עדיין כאן (ולא הלכתם לקנות לעצמכם ארון פתיחה חדש) אנו מאחלים לכם שתיהנו מארון הפתיחה הבא שלכם ואל תשכחו לשים דגש על כל הדברים שצוינו בפניכם לעיל.

ארון פתיחה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא רהיטים
כמה עולה מיטה יהודית
כמה עולה מיטה יהודית?

מיטה יהודית היא לא מיטה רגילה, היא בנויה לפי עיצוב ייחודי, המאפשר הפרדה וחיבור מחדש של שני צדדי המיטה.