נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

8  דברים שצריך להביא הביתה כאשר מביאים כלב או חתול

כלב או חתול

חיית מחמד יכולה להיות תוספת מדהימה למשפחה, אך חשוב לדעת שהיא דורשת השקעה כלכלית בה ובמוצרים הנלווים שהיא דורש, כמו מיטה, צעצועים וכו'. אין ספק כי תרומתה של חיית המחמד עולה על כל מחיר פיזי והאהבה שהיא מחזירה, האושר והשמחה עולים על כל מחיר. לפני שאתם מאמצים חיית מחמד ערכנו עבורכם מספר מוצרים שכדאי שתרכשו לפני כדי להכין את הבית שלכם טוב יותר עבור החתול או הכלב החדש שיצטרף למשפחה.

 

אילו מוצרים יכולים להתאים גם לחתול וגם לכלב?

בכדי להכין את עצמכם טוב יותר לקראת הגעת החתול או הכלב החדש למשפחה ישנם מספר דברים שרצוי שרכשו. אחד מהם הוא קערות מים ואוכל עבורם, רצוי מנירוסטה, חשוב לדאוג לפינה קבועה עבור חיית המחמד שלכם שבה הם יאכלו וישתו. בהמשך עליכם לקנות להם קולר עם תג שם ובו מספר הטלפון שלכם על מנת שיהיה אפשר לזהות אותם, כמובן את הקולר יש להתאים לגודלו של החתול או הכלב שיהיה לו נוח. בנוסף רצוי לרכוש כלוב נשיאה שיקל על נסיעות ברכב, את כל מה שציינו ניתן לרכוש בחנות כלבו לכלב ולחתול.

 

מה רצוי להתאים במיוחד לכלבים?

חשוב מאוד לספק לכלב שלכם תעסוקה וסקרנות במיוחד אם הוא גור, לכן רצוי לספק לו צעצועי לעיסה ומשחקים שיפתחו אותו. לכלבים יש יצר לעיסה פעיל מאוד לכן צריכים לספק אותו על ידי צעצועים מותאמים בכדי שלא ילעסו את החפצים שלכם. רצוי לרכוש גם כדורים, חבלים וכל מה שיאפשר לכם לפרוק אנרגיה יחד, מעבר לכך כחלק מתהליך אילוף רצוי להצטייד גם בחטיפים שהכלב שלכם יאהב שתוכלו לצפר אותו בכל פעם שהוא עושה משהו טוב!. וכמובן אל תשכחו לקנות מלונה לכלבים שתהיה הפינה שלו בבית.

 

מה נתאים במיוחד לחתולים?

לחתולים הדבר הראשון שנקנה הוא ארגז חול וחול מותאם בכדי שיהיה לו מקום נוח לעשות את הצרכים שלו כמו שהוא רגיל. עליכם להתאים את גודל הארגז לגודל החתול, כמובן אם מדובר בגור, בהמשך חייו כאשר יתבגר החליפו את הארגז לגודל המתאים לו. יחד עם ארגז החול רצוי גם לרכוש שטיח להניח ליד הארגז כך שהחתול לא ילכלך את הבית בחול, בנוסף יש לרכוש כף לחול בכדי לנקות אותו בכל יום ולהשאיר אותו נקי. כדי לספק את צרכיו של החתול כדי לרכוש משטחי גירוד שיהיו עשויים מקרטון או חבל.

 לסיכום: להביא חיית מחמד חדשה הביתה זה מרגש וכייף, אך חשוב להכין את עצמנו מראש לקליטה נעימה יותר שלהם בבית, כמובן שעם הזמן אנו נלמד אילו דברים נוספים כדאי לרכוש לחיית המחמד שלנו. תמיד ניתן להתייעץ עם מוכרים בחנות החיות השונות או חברים ובני משפחה שיש להם כלב או חתול, כמו שאומרים, אין חכם כבעל ניסיון, בהצלחה!

כלב או חתול

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי חיים