נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

לחשוב מחוץ לקופסא – דרכים לרגש

קופסאות עטופות בסרט

אנשים מתרגשים מדברים מאוד שונים ומגוונים.

זו יכולה להיות תפילה ראשונה בכותל, זו יכולה להיות מתנה מדהימה, זו יכולה להיות נשיקה וזה יכול גם להיות טיול לאור ירח על קו החוף.

אז את מי אתם רוצים לרגש ואיך כדאי לעשות את זה?

 

האנשים החשובים לכם בחיים

אם אתם מחפשים לרגש מישהו, אתם כנראה חושבים על האנשים הכי חשובים לכם בחיים:

הורים, משפחה, חברים טובים, בת זוג, בן זוג, הילדים שלכם, אפילו הבוס והקולגות בעבודה.

לכל אחד מהמקרים האלה אפשר להתאים סוג אחר של מחווה מרגשת, אבל יש גם מחוות מרגשות במיוחד, שיכולות להתאים, כל אחת בדרכה – לכל אחד מהמקרים הללו.אז אילו מחוות מרגשות אתם יכולים לעשות עבור האנשים היקרים לכם ביותר?

 

אירועים מרגשים

אם אתם מחפשים לרגש מישהו יקר ללבכם, אתם כנראה מתכוננים לאירוע חשוב.

זה יכול להיות חג, או יום הולדת. זו יכולה להיות לידה, או הצעת נישואין וזו יכולה להיות גם חגיגת גיוס, שחרור, בר מצווה, חתונה ועוד.

לכל אירוע כזה אפשר למצוא דרך מתאימה באופן ספציפי, לרגש ולהביע את מה שאתם מרגישים.

 

מתנות מתאימות לכל אירוע ולכל אחד

יש אינספור רעיונות למתנות שאפשר להתאים באופן אישי למי שמקבל את המתנה, כמו תכשיט לאישה אהובה, שעון יד לגבר, בושם, פרחים, שובר למסעדה, לספא, או חנות קונספט אהובה.

אבל יש מתנות וחוויות שאפשר לתת כמעט לכל אחד, גם לקבוצה של אנשים אהובים שאתם רוצים להראות להם הערכה, כמו הצוות שלכם בצבע, או בעבודה, מסיבת מחזור, משתתפים בארוע משפחתי חשוב ועוד:

  1. מתנות המיוצרות על ידי אוכלוסיות מיוחדות – עציצים קטנים ויפים, קופסאות עם שוקולדים, שקית עם זרעים של אהבה ועוד – אלה רק חלק מן המתנות שאתם יכולים לקנות לעובדים ולתת להם הזדמנות לקחת חלק בסיוע לשילוב אוכלוסיות מיוחדות בחברה.
  2. חולצות מודפסות בעיצובים מיוחדים – חברת ג'אקו מציעה חולצות מודפסות ברמה גבוהה, עם הדפסות בייצור מיוחד, גלופות מקוריות, ייצור מיוחד של הדפסות בהזמנה מיוחדת. אפשר להדפיס את הצעת הנישואין על החולצה של החתן, או לחלק לכל האורחים בחתונה חולצה מודפסת שתשמש אותם בהמשך כמתנה יפה ומרגשת והיד עוד נטויה.
  3. צאו להרפתקה מרגשת – בין אם אתם מחפשים לרגש את בת הזוג, את העובדים, את המשפחה או את החברים, אין כמו טיול ללוקיישן מפתיע ומיוחד, שבו כולם יכולים להתפעל מהנוף, ללמוד משהו חדש, להשתתף בסדנה מעניינת ולבלות ביחד.
  4. תמונה מרגע מיוחד בחיים – תמונה יכולה להנציח רגעים מדהימים, מרגשים ומעוררי רגשות ולכן הדפסה של תמונה על החפץ המתאים יכולה לקלוע בול למטרה, בין אם אתם מדפיסים אותה על ספל, על גוש עץ, או על חולצה.

כאמור, קיימות אינספור דרכים לרגש את מי שאתם אוהבים. צריך רק להבין למי מיועדת ההפתעה, לכבוד מה אתם מעניקים אותה ואפשר להתחיל לתכנן, את החוויה הבלתי נשכחת שאתם רוצים ליצור.

 

הרמה של מתנות

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא מתנות