נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מבצעי בישום וטיפוח שאסור לך לפספס

תפצה

עונת החגים היא בדיוק הזמן המתאים לעוף על המבצעים ולהתפנק במתנות שוות לעצמנו ולקרובים שלנו. החגים מלאים באירועים שדורשים מאיתנו לתת מתנות שונות, ולרוב נגמרים לנו הרעיונות עבור מתנות שוות. מארזי טיפוח ובישום הם מתנה יוקרתית במחיר נוח במיוחד לתקופת החגים, אילו מארזים יש ומה מתאים לכם?

 

מארז טיפוח לפנים

מארז טיפוח לפנים מתאים למי שקונה את המוצרים בנפרד וכעת יכולה לרכוש את כל המוצרים כסט ובמחיר משתלם יותר במבצע לחג בחנות האינטרנטית גלאם 42. המארזים לטיפוח הפנים כוללים כמה קרמים לאזור אחד בפנים או מארז הכולל בתוכו קרמים וסרומים לכל טיפוח הפנים החל מניקיון הבוקר ועד לקרם הלילה.  מחירם של מארזי הטיפוח לעור הפנים נעים בין 50-1000 ש״ח תלוי במותג וסוגי המוצרים.

 

מארז טיפוח לשיער

במארזי הטיפוח לשיער ניתן לקנות את כל המוצרים כסט של החברה האהובה עלינו. אפשר לתת את המארז למישהי קרובה בעלת סוג שיער שצריך שיקום, תלתלים או שיער שעבר החלקה וכך לפנק אותה בסט שכולל את כל המוצרים עבור הטיפול המושלם. סט טיפוח לשיער כולל בתוכו שמפו, מרכך, ולעיתים מסכה, שמן או סבון נוסף מהסדרה. מחירם של הסטים במבצע לחגים נע בין 150-250 ש״ח.

 

מארז בישום

מארז בישום הוא מתנה מושלמת למי שאוהבת בשמים וקרמים לטיפוח וריח טוב של העור. מארזי הבשמים מחילים מספר בשמים בגודל קטן או מארז הכולל בתוכו בושם, טואלט וקרם גוף שכולם תואמים בריח ומתאימים לאירועים שונים ממריחה של הקרם בבוקר, טואלט לרענון במהלך היום ובושם לשעות הערב. מחירם של מארזי הבישום 60-650 והם שייכים לחברות המובילות בעולם הבישום.

 

מארזי התנסות

מארזי ההתנסות מתאימים למי שרוצה להתנסות במוצרים של חברה יוקרתית במחיר נוח שמתאים לכל כיס או לפנק את החברה בסט כזה. תוכלו לנסות כמה מהמוצרים של החברה ולהמשיך לרכוש את המוצרים שאהבתן ושיפרו את מראה העור שלכן. מארזי ההתנסות כוללים חומרים לניקוי הפנים, מי פנים, קרם יום או לילה וסרום. מחירם נע בין 50-100 ש״ח.

 

מארז טיפוח ובישום לגבר

אם את בוחרת להעניק מתנה לאהובך, אביך או חבר קרוב זוהי יכולה להיות מתנה כיפית לקבל בייחוד שלאורך השנים נגמרים לנו הרעיונות למתנות למין הגברי. מארזי הטיפוח לגבר כוללים קרמים שונים או מארזי בישום שכוללים בושם, טואלט, קרם, דיאודורנט ושילובים שונים בריחות נעימים. מחירם של הסטים לגברים נע בין 200-400 ש״ח.

מארזי הטיפוח והבישום הם מתנה שכיף לקבל מאחר ונושא הטיפוח הינו תחום שרבים נוטים להזניח בעקבות הוצאות אחרות ולחץ החיים. כאשר אנו מקבלים מתנה כזו ״נכפה״ עלינו לפנק את עצמו ואין פינוק כזה. חפשו מארזים שווים לקרובים שלכם ופנקו על הדרך גם את עצמכם, מגיע לכם.

טיפול בעור

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא מתנות