בדיקת ביטוחים – איך עושים את זה נכון?

מאחר ובימינו אנשים רוכשים בפעמים רבות יותר מביטוח אחד, לפעמים נוצר מה שנקרא כפל תשלומים. מעוניינים להימנע מהוצאות מיותרות אלו, שאין שום סיבה שתשלמו? כל הדרכים לבצע בדיקת ביטוחים, השוואת מחירים ועוד.

צריכים ביטוח לרכב, אבל לא יודעים היכן לרכוש אותו? יש לכם כבר ביטוח ואתם מעוניינים להימנע מכפל תשלומים על רכישת ביטוח נוסף? בין אם אתם צריכים לרכוש ביטוח רכב, ביטוח דירה או ביטוח מסוג אחר כלשהוא, בדיקת ביטוחים והשוואת מחירים בין חברות ביטוח יחסכו לכם לפעמים סכומי כסף לא מבוטלים כלל. ואם זה כך, איך עורכים בדיקת ביטוחים והשוואת מחירים? כל המידע ומה שחשוב ב-2020:

 

השוואות מחירים ובדיקת ביטוחים: מה חשוב לדעת?

אין ספק, הבחירה בביטוח הנכון יכולה לבלבל גם את החכמים ביותר בינינו, ולכן עורכים השוואות שונות בין חברות הביטוחים בארץ. בעוד שחלק מהאנשים תמיד יעדיפו לרכוש את מינימום הביטוחים הנדרשים, אנשים אחרים יעדיפו לרכוש את כיסויי הביטוח הכי נרחבים.

אם כך, בין אם תרכשו ביטוח חובה (המינימלי) או ביטוח מקיף (מקסימלי), כדאי יהיה לדעת כמה כל חברת ביטוח גובה עבור אלו. ואם לא כל חברת ביטוח בארץ, אז לפחות כדאי שיהיו בידיכם יותר מהצעה אחת. אם תקבלו יותר מהצעה אחת עבור הביטוח שאתם מעוניינים לרכוש, כמובן שתוכלו תמיד לבדוק לגבי השוואת מחירים של ביטוחים אצל הנציגים בחברות הביטוח.

 

בדיקת ביטוחים בפורטל הפיננסים הגדול בארץ

רוצים כבר עכשיו לבצע בדיקת ביטוחים? אתם מוזמנים להכיר את פורטל שקוף – פורטל הפיננסים הכי גדול והכי אינפורמטיבי בארץ. דרך פורטל שקוף אתם יכולים לבצע בדיקת ביטוחים מכל הסוגים, כולל ביטוח דירה וביטוחי רכב. מעבר לאפשרות לערוך השוואת מחירים בין חברות הביטוח ובדיקת ביטוחים, אתם יכולים לקרוא בפורטל המון מידע עיוני חשוב מאין-ערך. מה עוד בפורטל?

אתם מוזמנים להיות הצרכנים החכמים שאתם, לקרוא טיפים ולדעת בדיוק אילו מוצרי ביטוח אתם רוכשים. בסופו של דבר, כל חברת ביטוח יכולה להציע לכם הצעות מסוגים שונים, הוזלות שונות והטבות מגוונות. ואם זוהי התמונה, אם יש כל כך הרבה תחרותיו בתחום זה של ביטוחים, הרי שהמטלה של בדיקת ביטוחים מוטלת על הצרכן.

 

לחסוך כסף על הביטוח

מעוניינים לחסוך כסף? עוד היום תוכלו לברר דרך פורטל שקוף את כל מה שחובה לדעת ב-2020 על ביטוחי רכב, ביטוחי דירות ועוד. אתם מוזמנים לחסוך מעצמכם את אותם תשלומים כפולים שאנשים רבים משלמים על רכישת 2 ביטוחים ויותר.

בסופו של דבר, כולנו חושבים מהכיס, אבל במקביל גם שואפים להיות מכוסים ומבוטחים ככל הניתן. בצעו את הבדיקות הנכונות, וגם אתם תוכלו להנות מעלויות ידידותיות ואטרקטיביות של ביטוחים לדירה, ביטוח רכב וכדומה.

בהצלחה!

קופת חיסכון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram